Check the settings

آموزش موسیقی کودک

در آموزشگاه موسیقی همنوا دوره تخصصی موسیقی کودک زیر نظر اساتید و کارشناسان با تجربه  موسیقی کودک تدریس می گردد. موسیقی و خصوصا آموزش موسیقی بسیار برای کودکان مفید و پرفایده است .موسیقی برای کودکان از افزایش هوش گرفته تا آرامش و اجتماعی شدن بسیار برای آنها کاربردی است.

 

آموزش-موسیقی-کودک

 

یادگیری موسیقی از سنین ۴ سالگی به وسیله “آموزش موسیقی کودکان ارف” امکان پذیر است.در آموزشگاه موسیقی همنوا ابتدا به کودکان دوره موسیقی کودک ارف آموزش داده می شود موارد مربوط به کلاسهای ارف کودکان، شامل آموزش تئوری موسیقی، بلز و فلوت ریکوردر است . پس از اتمام دوره ارف کودکان که حدود یکسال زمان میبرد، طی مشاوره تخصصی و دقیق با اساتید، مشخص میگردد که کودک توانایی وعلاقه یادگیری چه سازی را دارد و پس از آن ساز تخصصی کودک انتخاب میگردد و کلاسهای آموزشی آن برای کودک ارائه می شود.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد کلاسها با ما تماس بگیرید.

کودکان از ۶-۷ سالگی به بعد قادر هستند که مستقیما سر کلاس های ساز رفته و آموزش ببینند. با توجه به انرژی زیاد کودکان و عدم تمرکز آنان در انجام کارهایی که تمرکز زیاد نیاز دارد، نبایستی انتظار پیشرفت فوری از آنان داشت. دوستانی که علاقه مند هستند در مورد موسیقی کودک ارف  بیشتر بدانند می توانند  صفحه موسیقی کودک ارف را بخوانند.

برخی والدین فکر می کنند که اگر دوره ارف را فاکتور بگیرند شاید کودکشان زودتر به نتیجه برسد اما والدین عزیز باید بدانند که هر چقدر که کودک کامل تر در این دوره پیش رود در مراحل بعدی موفق تر خواهد بود.

آموزش-موسیقی-به-کودکان

انتخاب ساز برای کودک

انتخاب ساز بر ای کودک به چند عامل بستگی دارد که با پاسخ دادن به سوالات زیر می‌توانید آن‌ها را مشخص کنید:

آیا کودک برای داشتن ساز هیجان‌زده است؟

از صدا و شکل آن خوشش می‌آید؟

آیا ساز برای شما و کودک به اندازه‌ی کافی چالش‌برانگیز است؟

ساز با روحیات کودک هم‌خوانی دارد؟

بودجه‌ی خرید و نگهداری از ساز را دارید؟

از صدای ساز خوش‌تان می‌آید و می‌توانید ساعت‌ها تمرین کودک در خانه را تحمل کنید؟

نکته‌ی مهم دیگر این است که اگر کودک‌تان به سبک خاصی از موسیقی علاقه دارد باید آن را در انتخاب ساز در نظر بگیرید. برای مثال هماهنگ شدن نوازنده ویولن با یک گروه جاز مشکل است. استادان موسیقی همیشه بر سر این‌که چه سازی برای کودکان مناسب است اختلاف دارند اما بیشتر آن‌ها توافق دارند که ساز‌هایی مثل پیانو، سازهای کوبه‌ای، گیتار و ویولن برای بیشتر افراد مناسب هستند.

مقالات بیشتر

Call Now Button