Check the settings

آموزش سنتور پیشرفته در آموزشگاه موسیقی همنوا

آموزش سنتور پیشرفته  : آموزش سنتور در این آموزشگاه توسط اساتید به نام موسیقی (استاد پوریا طلاکوب )  تدریس می شود.
آموزش سنتور مبتدی ، سنتور مقدماتی ، آموزش سنتور حرفه ای و آموزش سنتور پیشرفته تماما در این آموزشگاه تدریس می گردد.

.علاقه مندان می توانند با بخش آموزش آموزشگاه تماس بگیرند تا اطلاعات تکمیلی در ارتباط با کلاسها را دریافت نمایند.

 

آموزش سنتور پیشرفته

آموزش دیدن ساز سنتور یکی از لذت بخش ترین آموزش هاست، بسیار جالب است که برخلاف دیگر سازها که همگی در شروع یادگیری بسیار لذت بخش است و نواختن با آن در ماه های اولیه یادگیری به مراتب راحت تر از سازهای دیگر است،
به این گواه که هنرجویان تازه کار در جلسات بتدای آموزش هم می توانند آهنگ های کوتاه و زیبا بنوازند و این خود در شروع یادگیری ساز بسیار دلگرم کننده است .

و به همه افرادی که مشتاق فراگیری موسیقی به آموختن ساز سنتور در دسته سازهای موسیقی ایرانی بپردازند، که هم بتوانند از موسیقی لذت ببرند و هم از مشکلات و مصائب سازی مثل تار و یا ویولن و کمانچه به دور باشند و از اوقات خود در هنگام تمرین لذت ببرند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد کلاسها با ما تماس بگیرید.

درضمن نکته مهم دیگر هزینه خرید ساز سنتور است که به مراتب قیمت ارزان تری نسبت به خیلی از سازهای دیگر دارد، برای مثال با همان قیمتی که می توانید یک تار متوسط بخرید، می توانید یک سنتور عالی تهیه کنید، از این رو به افرادی که مایل هستند موسیقی را شروع کنند سنتور پیشنهاد بسیار خوبی است بویژه برای شاغلین یا بانوان خانه دار که درگیری های خاص خود را دارند. لازم بذکر است که سنتور صدایی بسیار دلنشین دارد و مدرسین سنتور در آموزشگاه موسیقی همنوا از بهترین مدرسین در سطح تهران هستند، مدرسینی بسیار خوش ذوق که در تدریس اصولی مهارت بسیاری دارند. برای تمامی هنرجوهای سنتور در ایران و جهان آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

 

آموزش-سنتور

 

 

سن و سال مناسب برای آموزش سنتور چقدر است؟

محدويت سنی برای آموزش سنتور وجود ندارد ولی از سن ۵ الی ۶ سال به پایین آموزش داده نمی شود چون براى خود بچه سخت است.

 

چه مدت زمانی طول می کشد تا من بتوانم این ساز را در حد قابل قبولی بنوازم؟

دوره مقدماتی برای سنتور حدودا ۸ الی ۹ ماه طول می شکد. البته این زمان بسته به زمان تمرین هر هنرجو متفاوت است. آموختن موسیقی ماند بالا رفتن از نردبانی بی انتها است.

مقالات بیشتر

Call Now Button