Check the settings

آموزش دف یکی دیگر از خدمات آموزشگاه موسیقی همنوا است. دوره آموزشی دف از مقدماتی تا پیشرفته می باشد و برای تمامی افرادی که قصد یادگیری این ساز را دارند مناسب است آموزش دف در این آموزشگاه زیر نظر اساتید برجسته و به نام  برگزار می شود.

 

در طی دوره آموزش دف شما می توانید کم کم با گروه های سازی و یا آوازی نیز شروع به همنوازی نمایید و از نواختن در کنار آنها لذت ببرید. اگر زمان تمرین تان زیاد نیست و یا می خواهید سریع تر از فن نوازندگی برخوردار شوید، بدون شک دف انتخاب خوبی است. از بزرگترین و معروف ترین نوازندگان دف می توان به بیژن کامکار و مسعود حبیبی اشاره کرد.

 

آموزش-دف

 

کلاس آموزش دف

در این کلاس ها بصورت دایره وار دور کلاس نشسته و استاد بعنوان رهبر هنرجویان و نوازندگان آنها را در نواختن همراهی می کند. ما در آموزشگاه موسیقی همنوا نواختن دف را به تمامی علاقمندان موسیقی بویژه علاقمندان سازهای کوبه ای توصیه می کنیم. نکته بسیار جالب در ساز دف قیمت مناسب آن برای تهیه ساز در ابتدای روند آموزشی است. شور و حال و جذابیت این ساز به ما ثابت کرده اغلب هنرجویان از انتخاب این ساز و تمرین آن لذت می برند و هدف هر استاد و هنرجوی موسیقی همین اغنای روحی و لذت معنوی است که با ساز دف رسیدن به آن بسیار دلنشین و امکان پذیر می باشد. آموزشگاه موسیقی سازنو آماده پذیرش هنرجویان مبتدی دف برای کلاس های خصوصی و هنرجویان متوسط به بالا برای کلاس های گروهی می باشد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد کلاسها با ما تماس بگیرید.

آشنایی با دف

دف یکی از سازهای کوبه ای-سنتی ایرانی است که در کشور ما ایران به صورت رایج و متداول تدریس می شود.اجزای تشکیل دهنده دف شامل کمانه، پوسته، شستی، گل میخ و حلقه ها هستند.از نظر ظاهری ساز دف بسیار به ساز دایره شباهت دارد اما تفاوت آن ها در اندازه سبب می شود در نهایت صدایی که از این دو تولید می شود با یکدیگر متفاوت باشد.می توان گفت بعد از ساز تنبک در بین سازهای کوبه ای ایرانی، ساز دف از محبوب ترین سازهای ایرانی در گروه سازهای کوبه ای است.

مقالات بیشتر

Call Now Button