Check the settings

آموزش سه تار

 

آموزش سه تار یکی دیگر از خدمات آموزشگاه موسیقی همنوا می باشد.آموزش سه تار هم همانند دیگر رشته های موسیقی نیاز به تبحر و تخصص و تجربه ی بسیار دارد.

 

 

آموزش-سه تار

 

 

آموزش سه تار مبتدی ، پیانو مقدماتی ، و آموزش پیانو حرفه ای تماما در این آموزشگاه تدریس می گردد.این دروس توسط اساتید مجرب و تحصیل کرده و با سوابق درخشان در این آموزشگاه تدریس می گردد.علاقه مندان می توانند با بخش آموزش آموزشگاه تماس بگیرند تا اطلاعات تکمیلی در ارتباط با کلاسها را دریافت نمایند.

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد کلاسها با ما تماس بگیرید.

چرا سه تار یاد بگیریم؟

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و افزایش فشار ها و تنش های روزمره زندگی، نیاز به ” آرامش ” بیش از پیش احساس میشود‌.
در این میان ، سه تار می تواند یک همدم و همراه وفادار باشد. در تعریف این ساز آورده اند که سه تار برای یک نفر کم و برای دو نفر زیاد است.

سه تار از دسته سازهای زهی مضرابی است که به وسیله ناخن انگشت اشاره نواخته می شود.صدای پر طنین، شفاف و توام با آرامش این ساز، زبانزد عام و خاص است.یادگیری موسیقی و نواختن یک ساز ، نیازمند صرف زمان و تلاش و تمرین است.آموزش سه تار به روش صحیح و اصولی، به همراه تقویت توانایی شنیداری، باعث افزایش سرعت یادگیری می شود.بهتر است خرید سه تار نیز با نظر کارشناس مربوطه انجام شود.

 

 

آموزش-سه -تار2

مراحل آموزش سه تار

 

آشنایی با اجزای سه تار

 

آموزش تئوری و اصول اولیه موسیقی

 

آموزش نحوه دست گرفتن ساز سه تار

 

پرده شناسی و معرفی دستان ها

 

معرفی کشش ها و سکوت ها

 

اجرای گام به گام تمرینات و دروس

 

بالابردن توانایی شنیداری هنرجو

 

معرفی دستگاههای موسیقی ایرانی

 

تجزیه و تحلیل و اجرای آثار بزرگان موسیقی ایرانی

 

آموزش ردیف دستگاهی

مقالات مرتبط

Call Now Button